Warning: Illegal string offset 'username' in /home/butologia/domains/butologia.com/public_html/wp-content/plugins/instagram-slider-widget/includes/class-wis_instagram_slider.php on line 859
No images found!
Try some other hashtag or username

NBA Feet – 25.XII

Ostatni wpis został nieco zaktualizowany ( http://butologia.com/players-edition-boze-narodzenie-2011/), tyczący się tego co producenci przygotowali nam specjalnego z okazji świąt. Nie każdy oczywiście może szczycić się swoim modelem, więc nie jeden gracz stosował zabieg czerona kolorystyka + zielone sznurówki. Zobaczmy co faktycznie można było oglądać na stopach zawodników.

Boston Celtics – New York Knicks

O butach Melo i STATa było wspominane, tako tym w czym można było oglądać graczy Bostonu nie. Kevin Garnett miał na sobie swój drugi model od firmy Anta w czerwono-białej kolorystyce, a Ray Allen wciągnął zielone sznurówki do nowego modelu od Jordan Brand – Flight-The-Power.

Jordan Flight-The-Power

Miami Heat – Dallas Mavericks
Gwiazdy Miami podobnie jak NYK miały ubrane to co było zapowiedziane, lecz na swój sposób przebił ich Jason Terry ze swoją kolorystką modelu Zig Pro Future Reeboków, która była uhonorowaniem zdobytego mistrzostwa. Ciekawostką za to jest powrót (?) Jasona Kidda do Nike’a – występował w Zoom Brave V, a jesienią był już zapowiedziany czwarty jego model od firmy Peak.

Reebok Zig Pro Future
Chicago Bulls – Los Angeles Lakers
W szatni Lakers na graczy czekały małe upominki świąteczne, co widać na załączonych zdjęciach. Dodatkowo kolorystyka ze świątecznych Zoom Kobe VII została przeniesiona na Hyperdunk 2011, w którch grał Pau Gasol. Czerwone buty po stronie Bulls nie robią większego wrażenia, lecz dało się dostrzec choćby C.J.Watsona w świątecznej kolorystyce butów firmy Peak.
Orlando Magic – Oklahoma City Thunder
Z punktu widzenia obuwniczego – najnudniejszy mecz 🙂 Poza Kevinem Durantem w swoim modelu na tą okazję gdzie posiadął dwie różne sznurówki, uwagę mógł zwracać Westbrook w swojej ‚wyjazdowej’ kolorystyce Hyperfuse 2011.
Los Angeles Clippers – Golden State Worriors
Z okazji świąt gracze Clippers występowali w zielonych skarpetach – do ich czerwonych strojów jak znalazł! Można było także podziwiać Chrisa Paula w swoim nowym bucie – CP3.V (w sprzedaży od stycznia), DeAndre Jordana w Under Armour Micro G Funk (chyba jedyna świąteczna para UA na parkietach – podczas meczy 26.XII ani Jennings, ani Walker nie mieli swoich świątecznych wydań na sobie). Tutaj kolejna nowość – Monta Ellis wygląda na to że nie jest już w teamie And1 (która chyba na dzień dzisiejszy nikogo w NBA nie wspiera) i tak jak na dniu prasowym i meczach przedsezonowych grał w Air Jordan 8.0.
zdj.espn.com

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.